ls24r350fhuxen 0 - Цени
243.54 лв
Монитор SAMSUNG LS24R350FHUXEN 24inch IPS FHD 1920x1080 16:9 1000:1 250cd/m2 5ms 75Hz FreeSync D-sub HDMI VESA
FLY BG
249.00 лв
Монитор SAMSUNG LS24R350FHUXEN 0.274 mm, 23.8 ", 60.4 см, 1920x1080, 250 cd/m², 1000 : 1, 178°/178°, HDMI, D-Sub