На плажа в Лозенец Людмила се жени за Владимир, богат и проспериращ българинТри сватбени бели рокли уши топдизанейрката Жени Живкова за голямата си дъщеря Людмила, която ще се омъжи в началото на септември за Владимир, проспериращ българин, който от години живее в САЩ. Влюбените вече са родители на детенце, родено в началото на тази година, за щастие на цялото семейство на бившия Първи и най-вече за младата баба Жени Живкова. Вярна на себе си, топдизайнерката ни не пожела да коментира нищо от случващото се в личния й живот, но е факт, че тя е на седмото небе от радост, пише bgdnes.bg.

Людмила и Владимир / снимка: в. "Галерия"
Бъдещите младоженци вече са наели Малкия плаж пред заведението "Хасиенда", както и целия клуб в Лозенец, а украсата им ще бъде в италианския стил на филма "Мама Миа": с лампички и специални декорации, които ще пристигнат чак от Лондон. Всичко е изпипано до най-малкия детайл и е в тон с роклите на шаферките и шаферите.
Очакват се близо 100 гости от общо 15 държави, като ще присъстват и много от наследниците на бившите соцвеличия. Запознати твърдят и че ще има и гости от известна кралска фамилия, които пристигат от Люксембург.

Жени Живкова
Освен младоженците най-важните за тях хора - кумовете, също вече са избрани. От страна на Людмила, свидетелка на брака ще е нейната най-добра приятелка - Михаела Козанова. Тя е дъщеря на Николай Козанов, шеф на луксозните хотели "Милениум" и "Грандхотел София". Михаела е учила с Людмила в САЩ и се познават от студентските си години. Кум на младото семейство от страна на младоженеца Владимир ще е също негов близък приятел.
Владимир е българин, живее от години в САЩ и работи в английски световен хедж фонд. Двамата с Людмила живеят в Лондон.
Заради сватбата в Лозенец се очакват и всичките колеги на младоженеца от Щатите.
Цялата вечер световноизвестен диджей ще забавлява отбраните гости на тържеството, а на изгрев слънце мощна заря ще озари черноморското селище.
Людмила Стефанова е завършила висшето си образование в частния институт "Прат" в Ню Йорк. Наследничката на бившия Първи - Тодор Живков, се дипломира като интериорен дизайнер. След като взе и магистратура, тя остана известно време в САЩ, но впоследствие реши да прави кариера в Европа. Докато беше в Америка, тя се запозна и с Владимир.
Малко след това двамата се местят в Лондон, където правнучката на Тодор Живков става част от екипа дизайнери на една от най-прочутите фирми за архитектура и интериор в Обединеното кралство - "Design Haus Liberty". Макар да се е устроила във Великобритания, Людмила често се прибира и в родината, за да вижда семейството си.
След раждането на бебето бъдещите младоженци рядко пътуват в чужбина и дори предпочитат да живеят в България. Близките на Людмила споделят, че цяло лято тя ще е у нас с любимия си в семейния палат в село Лозенец, където от години фамилията ходи.