43up75003lf - Цени
43up75003lf - Цени и Промоции
649.00 лв
Телевизор LG 43UP75003LF, 43' 4K IPS UltraHD TV 3840 x 2160, DVB-T2/C/S2, webOS Smart TV, ThinQ AI, Quad Core Processor 4K, WiFi 802.11ac, HDR10, HLG, AI Sound, Voice Controll, Miracast / AirPlay 2, HDMI, CI, LAN, USB, Bluetooth, 2 pole Stand, Dark Gray
ТЕХНИКА
699.00 лв
Телевизор, LG 43UP75003LF
ТЕХНОШОП
LG 43UP75003LF 43" 4K IPS телевизор черен
SPEED COMPUTERS
Телевизор LG 43UP75003LF
FLY BG
Телевизор LED 43" LG 43UP75003LF SMART
TOPMARKET
Телевизор LG 43UP75003LF 4K Ultra HD LED SMART TV, WEBOS, 43.0 ", 108.0 см